Registruotis

Griežta obuolių ir kefyro dieta

Griežta obuolių ir kefyro dieta

@ Shutterstock


 
Ši dieta labai populiari. Norinčiųjų atsikratyti nereikalingų kilogramų neatbaido net itin apribotas racionas ir griežtos mitybos taisyklės.
 
Dietos esmė – per dieną suvalgyti 1,5 kg obuolių (pageidautina – žalių, nesaldžių). Vaisius būtina padalinti 5-6 kartams. Kefyrą reikia gerti po 100 g, praėjus 20-30 min. po valgio.
 
Visi kiti produktai dietos metu yra draudžiami. Išimtis – žalioji arbata ir vanduo. Suprantama, cukrumi arbatos saldinti negalima, bet jei labai norisi, per dieną leidžiama suvartoti iki 2 šaukštelių medaus.
 
Vandenį reikia gerti prieš valgant obuolius (tai labai svarbu). Pirmas 2 stiklines vandens reikėtų išgerti tik nubudus, o po 16 valandos pilnomis stiklinėmis vandens gerti nebegalima – antraip ryte gali atsirasti patinimų.
 
Tai svarbu: maitintis obuoliais ir kefyru galima ne ilgiau kaip 1 savaitę. Jei norite, galite šios dietos laikytis 1 dieną (t.y. pasidaryti iškrovos dieną), kad išvalytumėte žarnyną ir pašalintumėte iš organizmo toksinus bei skysčių perteklių.
 
Per dieną tokia dieta leidžia numesti 1 kg, be to, tokia mityba padeda sustiprinti imunitetą, sumažinti cholesterolio lygį kraujyje, išvengti diabeto ir aterosklerozės, užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligoms.