Registruotis

Kopūstų sriubos dieta

Kopūstų sriubos dieta

Dieta paprasta, efektyvi ir... labai nuobodi. Tobula, jei per savaitę reikia skubiai numesti gerus 5-7 kilogramus. Ilgesnį laiką laikytis šios dietos nerekomenduojama, optimalus laikas - būtent septynios dienos. Visas dienas leidžiama valgyti kiek širdis geidžia, deja, tik vienintelį ir tą patį patiekalą - kopūstų sriubą. Kitoks maistas yra griežtai ribojamas.

Dietos paslaptis: kopūstų sriuba degina tavo riebalus, mat kopūstai turi vadinamąsias 'neigiamas' kalorijas. Tai reiškia, kad šios daržovės suvirškinimui organizmas sunaudoja daugiau energijos, nei gauna iš produkto. Dauguma medikų kritikuoja šią dietą: pasak jų, svoris krinta vien dėl iš organizmo pasišalinančių skysčių, o pačioje sriuboje visiškai nėra proteinų, mažai vitaminų ir mineralinių medžiagų.

Receptas:

* Pusė kopūsto galvos
* 2 žalieji pipirai
* 6 svogūnai
* 3 morkos
* 1 - 2 skardinės pomidorų
* salieras
* 2 kubeliai mėgstamo skonio sultinio

Viską susmulkinti ir virti apie 2 valandas ant mažos ugnies. Kad nenusibostų vienas ir tas pats skonis, sriubą galima pagardinti vis kitais prieskoniais.

Dietinės savaitės planas

Papildomais produktais nuoširdžiai siūlome nepiktnaudžiauti

1 diena

Kopūstų sriuba - kiek nori. Gardu. Vaisiai (išskyrus bananus) - kai tikrai labai nori. Vanduo, arbata, kava - be cukraus.

2 diena

Kopūstų sriuba - kiek nori. Vis dar gardu. Šviežios, virtos ar troškintos daržovės. Pietums galima sau leisti keptą bulvę su sviestu. Vanduo, arbata, kava - be cukraus. 

3 diena

Kopūstų sriuba - kiek nori. Vaisiai (išskyrus bananus) - kai tikrai labai nori. Šviežios, virtos ar troškintos daržovės. Vanduo, arbata, kava - be cukraus.

4 diena

Kopūstų sriuba - kiek įstengi. Vaisiai - tik bananai. Kiek nori. Neriebus pienas - kiek nori (jei nori).

5 diena

Kopūstų sriuba - bent vieną kartą per dieną. Pietums galima tyliai sukrimsti 300-500 gramų jautienos arba vištienos (be odelės). Švieži pomidorai. 6 iš nei vienu daugiau (mažiau - galima). 6-8 stiklinės vandens. Privaloma.

6 diena

Kopūstų sriuba - na, nors kartelį per dieną. 300-500 gramų jautienos ar vištienos su šviežiom daržovėmis arba salotomis - 3-4 kartus per dieną. Gerti daug.

7 diena

Kopūstų sriuba - bent pora šaukštelių (lėkštutė). Rudieji ryžiai su daržovėmis - kiek nori. Nesaldintų vaisių sulčių - kiek nori.

Visą dietos savaitę negalima jokių alkoholinių gėrimų ir duonos. Jei griežtai laikeisi kopūstų sriubos dietos, po savaitės turėtum netekti maždaug 5 kilogramų. Po savaitės dietos privaloma daryti bent dviejų savaičių pertrauką. Ši dieta skirta tik suaugusiems žmonėms, neturintiems sveikatos problemų. Dieta griežtai draudžiama vaikams ir paaugliams.

Dietos pliusai:

* Nejausi alkio, nes sriubą valgyti gali kiek nori ir kada nori.

* Svoris krenta išties greitai.

* Sriuba nebrangi, ingredientai ir gamybos procesas paprasti ir neįmantrūs.

Dietos minusai:

* Gali varginti galvos svaigimas ir silpnumas.

* Ta pati nuolat valgoma sriuba greit atsibosta.

* Nustojus laikytis dietos, papildomi kilogramai netrunka ataugti, o pastoviai jo laikytis draudžiama, nes organizmui ims trūkti įvairių vitaminų ir mineralų.

* Kadangi organizmas gauna daug skysčių, nuolat minsi taką iki tualeto.

* Kopūstas - kvapi daržovė. Planuok dietą taip, kad pirmas kelias dienas praleistum namie: virškinamojo trakto reakcijos į dideles kopūstų dozes testas nepakenks...

Jei nepatinka kopūstų sriuba ir vis tik norėtumėte laikytis sriubų dietos, galite pasiskaitytį apie įvairių sriubų dietą čia: Sriubų dieta