Registruotis

Šokolado dieta

Šokolado dieta

@ Pixabay

 
Ši dieta leidžia labai greitai numesti svorio, tačiau piktnaudžiauti ja nederėtų – šokoladas negali patenkinti visų organizmo poreikių. Laikydamiesi jos sulieknėja net patys didžiausi tinginiai – nereikia daryti nieko ypatingo, o svoris krinta stabiliai (po kilogramą per parą), bet tik tuo atveju, jei griežtai laikomasi taisyklių.
 
Dietos taisyklės:
 

  • Per dieną galima suvalgyti TIK 100 g karčiojo šokolado. Jį reikia padalinti 3 kartams, t.y. po 30-35 gramus;
  • Su šokolado porcija reikia išgerti puodelį natūralios kavos be cukraus;
  • Per dieną reikia išgerti kelis puodelius žaliosios arbatos ir 2-3 litrus vandens, bet atskirai nuo šokolado.

 
Svoris laikantis šios dietos sparčiai krinta todėl, kad žmogus nevartoja cukraus ir druskos, o didžiąją jo raciono dalį sudaro gėrimai (vanduo, arbata ir kava). Kaip žinoma, cukrus ir druska skatina skysčių kaupimąsi organizme, ir tuo pačiu lėtina medžiagų apykaitą.
 
Laikantis šios dietos per dieną suvartojama vos 600-650 kcal. Kitaip tariant, susidaro kalorijų trūkumas, kuris ir leidžia greitai sulieknėti.
 
Taip pat reikėtų pastebėti, kad kartusis šokoladas ir kava greitina medžiagų apykaitą, stimuliuoja žarnyno darbą, žalioji arbata padeda deginti riebalus, o vanduo – pašalina nereikalingas medžiagas. Čia ir slypi dietos efektyvumo paslaptis.
 
Nors rezultatai labai geri, tai nereiškia, kad šia dieta galima piktnaudžiauti. Dietologai rekomenduoja laikytis jos ne ilgiau kaip 7 dienas arba laikantis pateiktos schemos pasidaryti šokolado iškrovos dieną.